Biuletyn Informacji PublicznejGMINY KOLBUSZOWA
UWAGA

Wersja archiwalna znajduje się pod adresem: archiwum.bip.kolbuszowa.pl

Komunikat Burmistrza Kolbuszowej dot. szczepień przeciw COVID-19


Szczegóły dotyczące szczepień znajdują się na stronie rządowej 

Szanowni mieszkańcy Gminy Kolbuszowa,

w nawiązaniu do decyzji Wojewody Podkarpackiego z dnia 11 czerwca 2021 r. oraz w związku z malejąca liczbą osób poddających się szczepieniu przeciw COVID-19 zachęcam, szczególnie osoby po 60 roku życia, do dobrowolnych i bezpłatnych szczepień przeciw COVID-19.

W tym trudnym dla nas wszystkich czasie związanym z wieloma ograniczeniami w życiu społecznym i gospodarczym, będących konsekwencją trwającej pandemii, jako wspólnota musimy odpowiedzialnie podejść do obecnie zaistniałej sytuacji. Szczepionki są jedynym możliwym sposobem zwiększenia odporności społeczeństwa i ograniczenia rozprzestrzeniania się wirusa.

Zwracam się do Państwa z ogromną prośbą o skorzystanie z wszelkich dostępnych form zapisów na szczepienia oraz szczepień przeciw COVID-19.

Jako gmina wspieramy naszych mieszkańców oferując pomoc w dowozie do punków szczepień osób starszych i niepełnosprawnych. Potrzebę skorzystania z transportu dla osób spełniających określone warunki można zgłosić telefonicznie do punktu zgłoszeń dzwoniąc pod numer telefonu: 693192670.

Pamiętajmy, że pandemia się nie skończyła, a koronawirus wciąż jest niebezpieczny. Przestrzegajmy nadal podstawowych zasad bezpieczeństwa i higieny.

Zadbajmy o swoje zdrowie, zdrowie naszych bliskich i szczepmy się przeciw COVID-19.

Szczegółowe informacje dotyczące szczepień znajdują się na stronie rządowej oraz stronie Urzędu Miejskiego w zakładce Szczepienia przeciw COVID-19.

                                                                                              Z poważaniem

                                                                                                                       Jan Zuba

                                                                                          Burmistrz Kolbuszowej

Lokalizacje jednostek

Urząd Gminy
Szkoły
Przedszkola
Inne jednostki

Ważne linki