Orzeł RP - BIP JO
Biuletyn Informacji PublicznejGMINY KOLBUSZOWA
Kolbuszowa BIP JO
UWAGA

Wersja archiwalna znajduje się pod adresem: archiwum.bip.kolbuszowa.pl

Geometria w sztuce – drugie spotkanie ze sztuką


Fot. Dorota Haptaś/ SP nr 2 w Kolbuszowej
Fot. Dorota Haptaś/ SP nr 2 w Kolbuszowej 

W dniu 25 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 2 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Kolbuszowej odbyło się drugie wydarzenie z cyklu „Spotkania ze sztuką”.

W galerii szkolnej G2 zaprezentowano wystawę prac Marcina Lubery zatytułowaną „Geometria w sztuce”. Ekspozycja pokazuje, jak elementy geometryczne mogą inspirować artystów i stanowić ważne narzędzie w sztuce współczesnej, łącząc uporządkowaną formę z twórczą ekspresją. Wydarzeniu towarzyszyła muzyczna oprawa przygotowana przez Andrzeja Serafina, która nadała całości wyjątkowy klimat, w tym również promocja najnowszego albumu z 2025 roku pt. Isotropy.

Gości powitali dyrektor szkoły Jerzy Sitko oraz sekretarz Kolbuszowej Krzysztof Matejek. W spotkaniu uczestniczyli także artyści  Marcin Lubera i Andrzej Serafin.

Cykl „Spotkania ze sztuką” ma na celu przybliżenie lokalnej społeczności różnych przejawów współczesnej kultury oraz rozwijanie ich wrażliwości artystycznej.

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

Fot. Dorota Haptaś/ SP nr 2 w Kolbuszowej

Lokalizacje jednostek

marker wskazujący punkt na mapieUrząd Gminy
marker wskazujący punkt na mapieSzkoły
marker wskazujący punkt na mapiePrzedszkola
marker wskazujący punkt na mapieInne jednostki

Ważne linki